Šiandien vis dažniau susiduriame su savoka „hibridinis mokymas“. Kiekvienas šią savoką suprantame skirtingai, tačiau esminė hibridinio mokymo proceso dalis – užtikrinti, kad kontaktinis ir nuotolinis ugdymo procesai, vykstantys vienu metu, vyktų ne tik sklandžiai bet ir kokybiškai, nes yra labai svarbu užtikrinti nuotolyje besimokančių vaikų aktyvų dalyvavimą pamokoje bei sumažinti socialinės distancijos poveikį komunikaciniams gebėjimams.

Šiems tikslams pasiekti sukomplektavome hibridinio mokymo sistemą, kuri užtikrina kokybišką vaizdo ir garso perdavimą, nereikalauja specialių žinių iš mokytojo bei yra suderinama absoliučiai su visomis nuotolinių komunikacijų platformomis.

Norėdami plačiau susipažinti su sistema ar gauti pasiūlymą, susisiekite su mumis !

Elektroninis skambutis – tai šiuolaikinių technologijų pagrindu veikianti sistema, kuri pakeis jau pabodusį šaižų elektromagnetinio skambučio garsą

Skambutis kasdien skambės tiksliai, iš anksto nustatytu laiku, be fizinio žmogaus prisilietimo.

Prieš pamokas visai mokyklai galėsite palinkėti geros dienos, moksleiviai ir mokyklos bendruomenė bus geresnės nuotaikos. Ne viena mokykla Lietuvoje jau įsidiegė šią sistemą. Kviečiame prisijungti ir Jus !
Ne viena mokykla Lietuvoje jau įsidiegė šią sistemą. Kviečiame prisijungti ir Jus !

Mokyklose vis dar yra reikalingos skelbimų lentos, kuriose būtų patalpinta visa aktuali informacija. Mes siūlome šias lentas keisti informaciniais monitoriais (angl. Digital Signage). Tai šiuolaikiškas, modernus ir, svarbiausia, patogus būdas pateikti informaciją tikslinei auditorijai.

Iš pirmo žvilgnio, šie ekranai primena butyje naudojamus paprastus televizorius. Bet neapsigaukite, tai yra profesionalūs informaciniai monitoriai. Jie yra ilgaamžiai, didesnio ryškumo ir pritaikyti dirbti 16/7 arba 24/7 režimu. Šiose monitoriuose atvaizduojama informacija modeliuojama kompiuteryje, o visas monitorių valdymas vykdomas centralizuotai iš vieno kompiuterio.

Monitorių pasiūla didelė, o sprendimų galimybės labai įvairios, todėl kreipkitės tiesiogiai į mus dėl konsultacijos. Kartu surasime jums tinkamiausią sprendimą!

Šiandien, siekiant mokinius vis labiau įtraukti į pamoką ir dėstomą dalyką bei padėti greičiau įsisavinti perduodamas žinias, o mokytojams – palengvinti patį mokymo procesą (tenkantį darbo krūvį), visus šiuos tikslus padeda išpildyti interaktyvūs ekranai.

Interaktyvus ekranas yra didelio formato (nuo 55” iki 98” colių įstrižainės) jutiklinis ekranas, arba buitiškai kalbant – didelė planšetė, kuri savyje sujungia rašymo lentos, projektoriaus, ekrano, garso sistemos ir netgi stalinio kompiuterio (jei komplektuojama su integruotu kompiuteriumi) savybes.  Visa tai yra integruota viename ekrane, todėl patogu turėti įrenginį, kuris atliekta tiek daug funkcijų.

Rašyti ekranuose galima kaip vartotojui patogu –  tiek pirštu, tiek specialiu prie lentos pridedamu rašikliu.