Šiandien vis dažniau susiduriame su savoka „hibridinis mokymas“. Kiekvienas šią savoką suprantame skirtingai, tačiau esminė hibridinio mokymo proceso dalis – užtikrinti, kad kontaktinis ir nuotolinis ugdymo procesai, vykstantys vienu metu, vyktų ne tik sklandžiai bet ir kokybiškai, nes yra labai svarbu užtikrinti nuotolyje besimokančių vaikų aktyvų dalyvavimą pamokoje bei sumažinti socialinės distancijos poveikį komunikaciniams gebėjimams.

Sprendimai švietimo sektoriui Sprendimai švietimo sektoriui klase pritaikyta mokyti hibridiskai be kontrolinio monitoriaus 1024x576

Šiems tikslams pasiekti sukomplektavome hibridinio mokymo sistemą, kuri užtikrina kokybišką vaizdo ir garso perdavimą, nereikalauja specialių žinių iš mokytojo bei yra suderinama absoliučiai su visomis nuotolinių komunikacijų platformomis.

Norėdami plačiau susipažinti su sistema ar gauti pasiūlymą, susisiekite su mumis !

Sprendimai švietimo sektoriui Sprendimai švietimo sektoriui VU EF 805 03 225x300
Sprendimai švietimo sektoriui Sprendimai švietimo sektoriui Picture6
Sprendimai švietimo sektoriui Sprendimai švietimo sektoriui Picture7 e1621239881956
Sprendimai švietimo sektoriui Sprendimai švietimo sektoriui Picture8
Sprendimai švietimo sektoriui Sprendimai švietimo sektoriui Picture9 e1621240046282
Sprendimai švietimo sektoriui Sprendimai švietimo sektoriui Picture10

Elektroninis skambutis – tai šiuolaikinių technologijų pagrindu veikianti sistema, kuri pakeis jau pabodusį šaižų elektromagnetinio skambučio garsą

Sprendimai švietimo sektoriui Sprendimai švietimo sektoriui girls opening lockers in school corridor ZQ3SUK3 1 1024x683

Skambutis kasdien skambės tiksliai, iš anksto nustatytu laiku, be fizinio žmogaus prisilietimo.

Prieš pamokas visai mokyklai galėsite palinkėti geros dienos, moksleiviai ir mokyklos bendruomenė bus geresnės nuotaikos. Ne viena mokykla Lietuvoje jau įsidiegė šią sistemą. Kviečiame prisijungti ir Jus !
Ne viena mokykla Lietuvoje jau įsidiegė šią sistemą. Kviečiame prisijungti ir Jus !
Sprendimai švietimo sektoriui Sprendimai švietimo sektoriui street loudspeaker megaphone mounted on the post 2X7U7H2 1024x683

Mokyklose vis dar yra reikalingos skelbimų lentos, kuriose būtų patalpinta visa aktuali informacija. Mes siūlome šias lentas keisti informaciniais monitoriais (angl. Digital Signage). Tai šiuolaikiškas, modernus ir, svarbiausia, patogus būdas pateikti informaciją tikslinei auditorijai.

Sprendimai švietimo sektoriui Sprendimai švietimo sektoriui IMG 2808 2 1024x768
Sprendimai švietimo sektoriui Sprendimai švietimo sektoriui img7089 1 2

Iš pirmo žvilgnio, šie ekranai primena butyje naudojamus paprastus televizorius. Bet neapsigaukite, tai yra profesionalūs informaciniai monitoriai. Jie yra ilgaamžiai, didesnio ryškumo ir pritaikyti dirbti 16/7 arba 24/7 režimu. Šiose monitoriuose atvaizduojama informacija modeliuojama kompiuteryje, o visas monitorių valdymas vykdomas centralizuotai iš vieno kompiuterio.

Sprendimai švietimo sektoriui Sprendimai švietimo sektoriui Samsung

Monitorių pasiūla didelė, o sprendimų galimybės labai įvairios, todėl kreipkitės tiesiogiai į mus dėl konsultacijos. Kartu surasime jums tinkamiausią sprendimą!

Šiandien, siekiant mokinius vis labiau įtraukti į pamoką ir dėstomą dalyką bei padėti greičiau įsisavinti perduodamas žinias, o mokytojams – palengvinti patį mokymo procesą (tenkantį darbo krūvį), visus šiuos tikslus padeda išpildyti interaktyvūs ekranai.

Sprendimai švietimo sektoriui Sprendimai švietimo sektoriui businessman analyzing data with a touch screen EZLHBH7 2048x1253

Interaktyvus ekranas yra didelio formato (nuo 55” iki 98” colių įstrižainės) jutiklinis ekranas, arba buitiškai kalbant – didelė planšetė, kuri savyje sujungia rašymo lentos, projektoriaus, ekrano, garso sistemos ir netgi stalinio kompiuterio (jei komplektuojama su integruotu kompiuteriumi) savybes.  Visa tai yra integruota viename ekrane, todėl patogu turėti įrenginį, kuris atliekta tiek daug funkcijų.

Rašyti ekranuose galima kaip vartotojui patogu –  tiek pirštu, tiek specialiu prie lentos pridedamu rašikliu.

Sprendimai švietimo sektoriui Sprendimai švietimo sektoriui Infocus interactive display
Sprendimai švietimo sektoriui Sprendimai švietimo sektoriui Interactive display