Akustika yra ne tik mokslas apie garso sklidimą oru ir paviršiais. Iš tiesų ji daro labai reikšmingą įtaką mūsų sveikatai, darbo produktyvumui ir bendravimo kokybei.

Patalpos akustinės savybės daugiausia priklauso nuo erdvės dydžio, geometrijos bei patalpoje esančių paviršių garso absorbcijos, jo perdavimo ir atspindėjimo parametrų. Garso absorbcija – tai medžiagos savybė sugerti garso energiją. Kuo didesnė paviršiaus garso absorbcija, tuo mažiau garso atsispindi arba, paprastai kalbant, tuo mažiau patalpoje aidi. Pavyzdžiui, bažnyčiose akustika buvo pasitelkiama kuriant didybės atmosferą, tačiau darbo ar poilsio patalpose aidėjimas trukdo ir kelia didelį diskomfortą.

Garso sprendimai Garso sprendimai modern living room with white sofa and colorful he 742GBAX 1024x554
Garso sprendimai Garso sprendimai Paneles Acusticos Comedor Escolar Reducir Ruido EliAcoustic Baffle Pure 2 e1622015684172 1024x742
Garso sprendimai Garso sprendimai REducir Ruido en comedor Escolar con paneles acusticos EliAcoustic 2 e1622015585805 1024x752
Garso sprendimai Garso sprendimai Paneles acusticos oficina Reducir ruido trabajo Regular 120 Premiere 2 e1622015617692 1024x746
Garso sprendimai Garso sprendimai EliAcoustic Regular Panel Premiere 60
Patalpų akustiką galima nesunkiai patobulinti, būtent tam ir yra naudojamas mūsų turimas patalpos akustinių savybių gerinimo sprendimas!

Pirmiausia mes įvertiname padėtį ir atliekame aido trūkmės įvertinimą. Tada galime pasiūlyti konkrečiai patalpai pritaikytą sprendimą, kurio pagrindas yra specializuotos akustinės panėlės, kurios yra montuojamos patalpose ir pagerina patalpos garso absorbcija. Mūsų siūlomos specializuotos panelės yra įvairių spalvų ir formų, todėl puikiai derinamos su įvairiais interjerais.

Įdiegus šį sprendimą, patalpa tampa akustiškai patrauklia. Joje tampa komfortiška dirbti ir komunikuoti ar tiesiog būti!

Garso sprendimai Garso sprendimai Restaurant Manolo Flag Panel Slim Premiere Moratalaz Madrid 2 1024x713
Garso sprendimai Garso sprendimai EliAcoustic panel acustico comedor escolar 1 e1622015937279 1024x744

Tubūt esate atkreipę dėmesį į prekybos centre, kavinėje ar laukiamajame fone grojančią muziką – tai yra foninis įgarsinimas. 
Šis sprendimas padeda sukurti jaukią atmosferą, ramina bei pagyvina aplinką, todėl kuria pridėtinę vertę lankytojams.

Garso sprendimai Garso sprendimai escalator in modern shopping mall shopping centre E8UJNDC 2048x1365

Svarbu, kad foninio įgarsinimo sprendimai būtų pritaikyti konkrečiai erdvei ir būtų suderinami su patalpų architektūra, todėl ypač svarbu parinkti tinkamą įrangą, nes netinkamai suprojektuotas ir įdiegtas sprendimas sukels atvirkštinį efektą – erzins lankytojus, bus nepatogus valdyti ir tinkamai neatliks savo funkcijos.

Mes bedradarbiaujame su įvairiais gamintojais, projektuojame, diegiame ir aptarnaujame, todėl galime pasiūlyti Jūsų poreikius ir erdves atitinkančius foninio įgarsinimo sprendimus.

Garso sprendimai Garso sprendimai beautiful young woman with bags in shopping center UFTGDSA 1024x683

Diskusijų sistemos – vertingas ir būtinas daugiafunkcinis sprendimas nepriklausomai nuo renginio dydžio!
Garso sprendimai Garso sprendimai table at conference room 3SLC723 1024x683

Šis sprendimas suteikia galimybę kontroliuoti renginio eigą (moderuoti renginį), užtikrinti galimybę pasisakyti kiekvienam dalyviui, įrašyti ir perduoti garsą. Praplėtę diskusijų sistemos funkcionalumą galima realizuoti balsavimo ir sinchroninio vertimo funkcijas, kurios puikiai galėtų būti pritaikytos ir turint vaizdo bei garso tiesioginio transliavimo bei įrašymo (archyvavimo) galimybes.

Sistema yra programuojama pagal vartotojo poreikius, todėl paprastais veiksmais leidžia vartotojui keisti garso lygį, o pirmininkaujančiam – nustatyti kalbančiųjų eilę ir prioritetus, išjungti kalbančiojo mikrofoną, apriboti kalbančiojo kalbai skirtą laiką. Diskusijų sistema su papildoma balsavimo funkcija leidžia sisteminti ir atvaizduoti balsavimo rezultatus.

Diskusijų sistemas sudaro centrinė valdymo įranga bei pirmininkaujančiojo ir delegatų pultai su mikrofonais.

Norint dar labiau  praplėsti diskusijų sistemos funkcionalumą, galima papildomai sumontuoti automatiškai veikiančias vaizdo kameras,  kurios seks kalbančius dalyvius. Šis funkcionalumas suteikia galimybę vaizdo įraše matyti visus pasisakiusius dalyvius). Kameros suteikia galimybę vaizdą ir garsą transliuoti tiesiogiai arba daryti renginio įrašą.
Garso sprendimai Garso sprendimai Taiden 1
Garso sprendimai Garso sprendimai interpreting microphone and switchboard in an simu PFXGRJE 682x1024

Tarptautinio lygio renginiuose, kuriuose dalyvauja  įvairiakalbiai žmonės, tam, kad dalyviai galėtų suprasti renginio turinį, naudojamas sinchroninis vertimas. Tai sistema, kurios pagalba realiu laiku (sinchroniškai) kalbančiojo pranešėjo kalba verčiama į pasirinktą kalbą atskiriems renginio dalyviams.

Pranešėjams kalbant į mikrofoną, profesionalūs vertėjai esantys uždarose vertėjo kabinose, sekdami pranešėjo kalbą ausinių pagalba, vykdo sinchroninį vertimą kalbėdami į vertėjo pulto mikrofonus. Klausytojai (dalyviai) imtuvėlio su specialiomis ausinėmis pagalba, pasirinkę norimą kalbos kanalą, realiu laiku gali klausytis pranešėjo sau suprantama kalba.

Mes projektuojame ir diegiame įvairių tipų ir sudėtingumo diskusijų, balsavimo bei sinchroninio vertimo sistemas.

Kiekviena mūsų suprojektuota sistema yra pritaikoma kiekvienam vartotojui individualiai pagal poreikį. Susisiekite su mūsų specialistais ir mes suteiksime Jums profesionalią konsultaciją.

Audio-video (AV)  įrangos valdymo sistemos – tai programinė ir techninė įranga, kuri diegiama, kai norima supaprastinti naudojimąsi įvairiais, patalpoje esančiais, įrenginiais. Kitaip šis sprendimas dar vadinamas automatizavimu. Paprastai siekiama, kad įdiegus AV įrangos valdymo sistemą, bet kokia technika galėtų naudotis net pirmą kartą ją matantys.

Garso sprendimai Garso sprendimai Controler

Naudojant AV įrangos valdymo sistemą technikos naudotojams tampa paprasčiau suvokti, kaip įjungti, išjungti, pasinaudoti konkrečiomis įrenginio funkcijomis, kadangi visus patalpoje esančius ir tuo metu reikalingus įrenginius jie gali valdyti naudodami tik vieną, paprastą ir suprantamą, lietimui jautrų ar mygtuku pagalba valdomą, pultą. Naudotojams nebereikia painiotis ir bandyti susigaudyti tarp daugybės nuotolinio valdymo pultų, kuriuos paprastai turi kiekvienas atskiras įrenginys.

Dar vienas privalumas – besinaudojantys technika, gali naudoti iš anksto suprogramuotus scenarijus Pavyzdžiui, galima užprogramuoti, kad paspaudus liečiamame ekrane užrašą “Vaizdo konferencija”, įsijungtų visa tam reikalinga įranga: Kamera, ekranai, mikrofonai, įgarsinimo sistema, įrašymo įrenginiai ir t.t. Tokiu atveju valdymo ekrane bus atvaizduojami tik vaizdo konferencijai valdyti skirti funkciniai “mygtukai”.

Garso sprendimai Garso sprendimai Controler 2
Garso sprendimai Garso sprendimai woman controlling home with a digital touch screen HJR92SX 1024x683

AV įrangos valdymo sistemos supaprastina ir įrangą prižiūrinčio personalo darbą
prisijungus nuotoliniu būdu, galima viename ekrane patikrinti visos įrangos
būklę, paruošti patalpą konkrečiam renginiui (pavyzdžiui, nustatyti, kad
reikiamu laiku įsijungtų tam renginiui reikalinga įranga, patalpoje tuo metu
būtų palaikoma norima temperatūra ir pan.), gauti ir siųsti žinutes įrangos
naudotojams ir t.t.

Automatizavimo sistemos gali būti diegiamos auditorijose, klasėse, laboratorijose, konferencijų, pasitarimų salėse, namuose, t.y. visur, kur naudojama garso, vaizdo technika ar audiovizualiniai sprendimai.
Jeigu turite poreikį Audio-video sistemos diegimui – kreipkitės ir mes jums parinksime patogiausią sprendimą pagal jūsų poreikius!

Vienas pagrindinių produktyvaus darbo trukdžių yra nepageidaujamas triukšmas. Triukšmas žmogų veikia ir fiziologiškai – kyla kraujo spaudimas, auga stresas…
Tačiau kai tenka būti ar dirbti didelėje atviroje erdvėje, kurioje yra nemažai žmonių, tampa sunku išvengti triukšmo, kuris trukdo susikaupti ar užtikrinti pokalbių konfidencialumą. Šiai problemai spręsti ir yra naudojamos triukšmo slopinimo sistemos (angl. Sound Masking System).

Sistema užgožia triukšmą skleisdama garsą („baltąjį triukšmą“) – monotonišką, pasikartojantį, neturintį jokios žodinės informacijos. Sistemos veikimo principas pagrįstas maskavimo efektu – sistemos skleidžiamas triukšmas užmaskuoja erzinančius garsus, tačiau pačios sistemos skleidžiamas garsas yra beveik negirdimas. Žmogaus ausis prie jo pripranta ir negirdi (nereaguoja), todėl bendras garsinis fonas nepadidėja.

Garso sprendimai Garso sprendimai elevated view of a busy open plan office 2021 08 26 16 14 58 utc 1024x683
Garso sprendimai Garso sprendimai business team working at desks in modern open plan 2021 08 26 16 15 13 utc 1024x683
Garso sprendimai Garso sprendimai partitioned computer workstations in an open plan 2021 08 26 16 14 54 utc 1024x683
Mūsų smegenys veikia taip, kad visada analizuoja garsus, kurie perduoda kokią nors informaciją, tačiau nekreipia dėmesio į nuolatinius, neerzinančius ir nestruktūruotus garsus (lietaus barbenimas, miško ošimas ir pan). Tačiau problema, kad didelėse ir atvirose erdvėse foninio triukšmo lygis yra gana žemas, todėl atskiri pavieniai garsai yra puikiai girdimi.
Triukšmo slopinimo sistemos dažniausiai naudojamos atviruose biuruose ir skambučių centruose, paslaugų sektoriuje (kuriame keičiamasi konfidencialia informacija) – sveikatos priežiūros įstaigose, teisininkų kontorose, bankuose, valstybinėse įstaigose, vaistinėse ir pan.

Svarbu, kad triukšmo slopinimo sistema būtų parinkta ir suprojektuota tinkamai (įvertinus patalpų ir darbuotojų išsidėstymą, kitus triukšmo lygiui įtaką darančius veiksnius), todėl kreipkitės į šios srities specialistus.

Įvairioms skirtingo dydžio erdvėms, kuriose vyksta renginiai yra būtinas geras ir kokybiškas patalpos įgarsinimas, kuris užtikrintų tolygią garso sklaidą, užtikrintų pranešėjo tinkamą įgarsinimą.
Garso sprendimai Garso sprendimai big hall 2
Dažnai tokios erdvės būna sudėtingos akustiškai, tad joms suprojektuoti yra daromas akustinis simuliavimas įvertinant patalpos sienų, grindų ir lubų medžiagiškumą, patalpos aidėjimo trukmę ir pan.

Garso sistemos derinamos ne tik prie patalpų akustinių sąvybių, bet ir prie interjero. Siekiama, kad jos kuo labiau derėtų prie esamo patalpos interjero ir nebūtų “svetimkūnis” patalpos architektūroje.

Tinkamai parinkta audio sistema yra viena pagrindinių sėkmingo renginio Jūsų patalpose dalis.
Projektuojame ir diegiame akustines sistemas nepriklausomai nuo patalpos sudėtingumo, dydžio ir tipo (mokymo auditorijos, konferencijų salės, renginių erdvės ir t.t.), kviečiame kreiptis dėl konsultacijos ir mūsų specialistai parengs Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.
Garso sprendimai Garso sprendimai Big hall
Garso padengimo simuliacija (Patalpose) Garso sprendimai Garso sprendimai Garso padengimo simuliacija Patalpose